afër

Shëndeti, terapia dhe ndryshimi - Rezultatet e pritshme dhe të papritura

Suksesi fillestar është pothuajse i rregullt, por së shpejti forcat reaksionare janë fitimtare. Pas një kohe, në vend të dobësimit se si ajo la të kuptohet për një dietë të re, ne ishim në gjendje të "shtonim" një gram tjetër. Ose kemi "luftuar" një muaj të shërbimit jo-duhani, pas së cilës ne "kemi sukses" për të kompensuar një të humbur në një kohë të shkurtër

GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!